Комунальне підрядне спеціалізоване підприємство по ремонту і будівництву автошляхів міста Харкова «Шляхрембуд» опублікувало тендер на придбання «дорожньої технічної кам’яної солі з протизлежувальною добавкою» за 135 600 000 грн, про це стало відомо з моніторингу системи Prozorro.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 8 червня 2024 року, а поставити до Харкова сіль мають до 25 грудня 2024 року.

Планують придбати 18 тисяч тонн технічної кам’яної солі з протизлежувальною добавкою, без пакування.

Сіль повинна бути:

  • виготовлена не раніше 2023 року;
  • мелена, крупністю 3 (помел 3) з показниками крупності до 4,0 мм включно – не менше ніж 85%, понад 4,0 мм – не більше ніж 15%;
  • за якістю вищого ґатунку;
  • вироблена з протизлежувальною добавкою -фероціанідом калію, масова частка добавки не повинна перевищувати 1,50х102 %  (150 г/т).

Додатково вказані характеристики щодо фізико-хімічного складу солі, а також її властивості (насипну густину, плавильну здатність, водневий показник, питому активність радіонуклідів та ефективну питому активність радіонуклідів. Гарантійний строк на сіль повинен становити не менше 12 місяців, з дати приймання товару.

Інші публічні закупівлі КСП «Шляхрембуд»

Раніше КСП «Шляхрембуд» уклало угоду з ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп» на закупівлю 76 020 кг фарб для дорожньої розмітки за 8 663 859 грн. Це підприємство зареєстровано наприкінці грудня 2022 року, має статутний капітал у 500 гривень.

ТОВ здебільшого брало участь у 2023-2024 роках у тендерах Управління ЖКГ виконкому Полтавської міської ради та в громадах Полтавщини. Переможних лотів – 26, загальна сума отримана від виграних публічних закупівель становить майже 23 млн грн.

«Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп» стало відомим після того, як виграло тендери на 3,8 та 6,7 млн грн на завершення ремонту зупинок у Полтаві. За даними інтернет-видання Полтавщина, станом на квітень 2024 року ремонтні роботи не почали, а прокуратура звернулася до суду, щоб скасувати договори підрядів на ремонт зупинок, які міське УЖКГ уклало майже чотири роки тому.

На початку лютого 2024 року Полтавський окружний адмінсуд задовольнив клопотання Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби щодо залучення як третьої сторони ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп», у розгляді позову Управління ЖКГ Полтавської міської ради щодо скасування висновку держаудиторів.

Цей документ стосується перевірки тендерної процедури закупівлі послуг на капітальний ремонт десятка зупинок в мікрорайоні «Левада» та в центрі Полтави. Перевіривши закупівлю, державні аудитори вирішили, що відбулися порушення під час подання документів тендерної пропозиції, тому зобов’язали УЖКГ скасувати договір з ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп» на понад 6,5 млн грн. Це рішення управління житлово-комунального господарства оскаржувало в суді.

Читайте ще

Компанія дотична до чоловіка ексчиновниці Харківської міськради ремонтує шпиль альтанки Дзеркального струменя. Місцеве СКП «Харківзеленбуд» визначилося з переможцем публічної закупівлі на поточний ремонт шпиля по вулиці Сумська, 32 за 1 750 212,49 грн.

Охорона парків у Харкові може обійтися міському бюджету в 10,5 млн грн. В тендерній документації прописаний перелік зі 102 локацій в усіх 9 районах Харкова. Серед них парки, сквери та площі у центрі міста – Сад Шевченка, Саржин Яр, парк Молодіжний, сквер «Стрілка», майдан Свободи та площа Конституції.

Харківське комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» планує замовити послуги зі збирання бросового сміття, замітання навколо урн, випорожнення урн та заміни пакета для сміття за 8 250 000 грн.