У Харківській обласній військовій адміністрації наголосили, що фахівці продовжують ремонтувати енергетичну інфраструктуру після російських обстрілів.

У Харкові та області оновили графік відключення електроенергії на 21-25 травня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг. Про це повідомили у Харківобленерго

Червоним кольором виділено години без світла, жовтим – години, в які електроенергія може зникнути через оперативні перемикання. Зеленим кольором позначено період, у який світло буде за умови стабільної ситуації в енергосистемі. 

Детальніше з назвами населених пунктів, вулиць, черги та періоду, у який не буде світла можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, Харківщина може отримати 12-14 модульних котелень від Червоного Хреста, які забезпечать близько 24 тисячі споживачів. 

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • Мережеві обмеження в Харкові планують зняти найближчим часом – Укренерго.
  • Понад 34 тисячі споживачів на Харківщині залишаються без світла через бойові дії.