Чотири заклади охорони здоров’я відбудовують у Харкові, Старосалтівській та Дергачівській громадах.

Загальна вартість відбудови складає 216,3 мільйона гривень. Станом на 20 травня на об’єктах продовжуються аварійно-відновлювальні роботи. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

За даними ХОВА наразі відновлюють Обласну дитячу клінічну лікарню №1, амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Старосалтівській громаді,  Обласну клінічну травматологічну лікарню в Харкові та Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської міської ради.

За даними Департаменту капітального будівництва ХОВА, в будівлі Обласної дитячої клінічної лікарні №1 замінили віконні блоки, відремонтували покрівлю харчоблоку та вхідної групи, облаштували огорожу, оздобили відкоси й підвіконня, встановили відливи. Наразі проводиться вимощення території. На 2024 рік обсяг фінансування робіт складає понад 11 мільйонів гривень.

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Старосалтівській громаді Чугуївського району виконано внутрішнє оздоблення приміщень, опорядження фасаду, у будівлі замінили вікна та дверні блоки, провели ремонт інженерних мереж і вентиляції. Тривають роботи з внутрішнього та зовнішнього оздоблення. На виконання ремонтно-відновлювальних робіт передбачено 48,1 мільйона гривень.

Також ремонтні роботи тривають в Обласній клінічній травматологічній лікарні. Тут відремонтували шостий поверху будівлі, який зазнав пошкоджень внаслідок російського обстрілу. Також виконали внутрішнє оздоблення приміщень та ремонт із заміною інженерних мереж. Обсяг фінансування відновлювальних робіт на 2024 рік складає майже 467 тисяч гривень.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської міської ради відремонтували фундамент, стіни, перекриття й покрівлю, змонтували віконні блоки, проклали інженерні мережі. Наразі проводяться роботи із внутрішнього оздоблення приміщень та опорядження фасаду. Обсяг фінансування відновлювальних робіт у 2024 році складає 47,1 мільйона гривень.

Всі відновлювальні роботи на чотирьох об’єктах планують завершити до кінця поточного року.

Читайте також