4 квітня під час атаки «Шахедів» постраждав журналіст медіагрупи «Накипіло» Віктор Пічугін. Це сталося, коли він працював на місці влучання. Тоді армія РФ завдала повторного удару, внаслідок чого загинули 3 рятувальників та 1 цивільна жінка.

Про це журналісту Ґвара Медіа розповів сам Віктор Пічугін.

Як розповів Віктор, вночі він почув вибухи російських безпілотників у місті. Вже за 20 хвилин він був на місці одного з влучань — триповерховому житловому будинку у Харкові. Тоді на місці вже працювали рятувальники, які гасили дах та опитували мешканців.

Сам журналіст знімав ушкодження будинку та роботу волонтерів, які надавали домедичну допомогу. Як він зазначає, важкопостраждалих на той момент не було.

«В якийсь момент пролунав вигук “Повітря”, медики дали команду “По машинах!”. Я добіг до їх евакуаційної машини, сів на заднє сидіння. Останнім в машину через багажник застрибнув один з медиків. У цей момент вже було чутно, як «Шахед» прискорюється при зниженні. Я зрозумів, що він летить плюс-мінус на нас. Коли той останній медик закрив кришку багажника, безпілотник вибухнув. Нас кинуло вибуховою хвилею по салону», — згадує Віктор

Після цього журналіст та медики вибігли з машини, оглянули один одного на наявність поранень. Після цього лікарі пішли надавати допомогу пораненим.

Наразі Віктор має пройти огляд у лікарів, щоб оцінити наслідки можливої контузії.

Журналіст медіагрупи
Журналіст медіагрупи “Накипіло” Віктор Пічугін згодом після влучання російського “Шахеда” поруч з ним. Фото: Віктор Пічугін

Обстріл «шахедами» 4 квітня

Уночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками. Щонайменше 15 «шахедів» випустили по місту. Загинули 4 людини, ще 12 зазнали травм різного ступеня. Влучання зафіксовані в Новобаварському, Слобідському та Салтівському районах міста.

У Новобаварському районі «шахед» влучив у 14-поверхівку, це призвело до руйнувань квартир на декількох поверхах, а також до пошкодження зовнішньої стіни. Внаслідок ударів є поранені серед цивільного населення, загинула 68-річна жінка.

Троє рятувальників ДСНС, які ліквідували наслідки обстрілу, загинули внаслідок повторної атаки російської армії. Також мер Харкова Ігор Терехов повідомляв про постраждалу медсестру екстреної медичної допомоги, яка разом з бригадою прибула на місце подій для надання допомоги. У коментарі Ґвара Медіа директор Центру екстреної меддопомоги Віктор Забашта спростував цю інформацію.

«Все нормально, постраждалих серед медиків немає. Нам знову пощастило. Але постраждали дві машини, поруч з якими працювали на момент обстрілу», – повідомив він.

Також у Харківській обласній прокуратурі підтвердили, що серед об’єктів атаки були об’єкти енергетики Харківщини. Унаслідок цього частина Харкова була знеструмлена.

UPD від 06.04.2024, 09:26: Виправлена помилка в заголовку і першому абзаці. Мова йде про російський обстріл 4 квітня, не березня.

Читайте також

  • У медзакладі Харкова залишаються четверо постраждалих внаслідок атаки «Шахедами».
  • Армія РФ вдень 5 квітня завдала ударів по Харкову та населеному пункту Харківського району.