Вони діятимуть на внутрішніх пасажирських перевезеннях.

Укрзалізниця спільно з UNICEF планує реалізувати проєкт «сімейних вагонів» на внутрішніх пасажирських перевезеннях. Про це повідомив голова правління компанії Євген Лященко на брифінгу.

За його словами, сімейні вагони будуть мінімум на трьох маршрутах. Планують запустити приблизно шість вагонів. Проєкт реалізують до кінця  року.

Нагадаємо, маршрут Харків-Львів є одним з найпопулярніших серед військових, які бронюють квитки онлайн. 

З моменту запуску сервісу замовлень квитків для військовослужбовців, ним скористались 5600 українських військових. Забронювати квитки вони можуть на певний перелік поїздів, які прямують з/до міст, наближених до зони ведення бойових дій, а залишити заявку потрібно не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда з початкової станції, інформують в УЗ.

На цю тему

В Україні досі офіційно не перейменували назви Південної та Південно-Західної залізниць. На даний час триває реалізація Програми дерусифікації інфраструктури залізничного транспорту АТ «Укрзалізниця», затвердженої рішенням правління залізничної компанії. Передбачається, що юридичні назви зазначених регіональних філій будуть змінені упродовж 2024 року.

В Укрзалізниці не надали даних щодо зарплат членів правління. Запит про заробітні плати голови та членів правління компанії за 2023 рік видання Ґвара спрямувала до акціонерного товариства «Укрзалізниця».