Відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Ігор Терехов.

У Харкові сьогодні, 29 квітня, перейменували станції метро «Пушкінська» та «Південний вокзал». Про це повідомили у Харківській міській раді.

Так, «Пушкінська» тепер називатиметься станцією метро «Ярослава Мудрого», а «Південний вокзал» – «Вокзальна». Відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Ігор Терехов. 

Нагадаємо, що міський голова Ігор Терехов, ввечері 24 січня повідомив, що після останніх обстрілів центра Харкова вирішив перейменувати вулицю Пушкінську. Відповідне рішення було ухвалене 26 січня на позачерговій сесії міськради. Тепер вона носить ім’я українського філософа Григорія Сковороди. 

26 лютого у Харкові зареєстрували петицію щодо перейменування станції метро «Пушкінська» на «Освітню». Авторкою петиції є Кристина Ваюш, яка запропонувала цю назву, оскільки поруч із нею знаходиться багато освітніх закладів крім юридичної академії та політех. Щодо перейменування станції «Пушкінська» вже з’явилося три петиції, серед них пропонують назви «ім. Григорія Сковороди», «Ярослава Мудрого», «Політех» або «Політехнічна».

24 квітня розпочалося електронне голосування за перейменування станції метро «Пушкінська» у Харкові, яке тривало до 26 квітня.

Читайте також

  • У Харкові вʼїзд Трінклера перейменували на честь військового льотчика Джуса