Відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Ігор Терехов.  

У Харкові перейменували 367 топонімів, які пов’язані з Росією. Про це повідомили у Харківській міській раді.

«Так, вулиця Менделєєва тепер називається вулицею Навчальною, вулиця Осетинська – вулицею Варсавинською, а вулиця Крилова – вулицею Археологів», – ідеться в повідомленні.

Також провулок Вологодський перейменували на провулок Англійський, а вулицю Вологодську – на вулицю Британську, провулок Дагестанський – на провулок Бориславський, а провулок Желябова – на провулок Милосердя. 

Крім того, вулиця Новгородська стала вулицею Європейською, вулиця Нижегородська – вулицею Письменницькою, провулок Новоросійський – провулком Лановим, вулицю Петрозаводську перейменували на вулицю Естонську, а однойменний провулок тепер носить назву Талліннський. Детальніше зі списком перейменованих топонімів можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також

  • «Батько нищив росіян у Чечні, щоб війна не прийшла в Україну»: інтерв’ю з донькою українського добровольця Олега Челнова.
  • 24 квітня розпочалося електронне голосування за перейменування станції метро «Пушкінська» у Харкові. Воно триватиме до 26 квітня.
  • У Харкові проводиться громадське обговорення щодо перейменування 208 топонімів. Зокрема, пропонують перейменувати вулицю  Аерофлотську на вул. Антонова, вул. Бакуніна змінити на вул. Багату, вул. Васнецова – на вул. Всеволода Нестайка.