Протягом двох місяців 5-та Слобожанська бригада отримала п’ять тепловізорів.

«Мисливці за Шахедами» з 5-ї Слобожанської бригади НГУ отримали від волонтерів три оптичні прилади тепловізійного спостереження. Про це повідомили у пресслужбі бригади.

«Три оптичні прилади тепловізійного спостереження за БПЛА російських окупантів, які щоночі атакують Харків, передали волонтери групи Help Army Харків екіпажам мобільних вогневих груп 5-ї Слобожанської бригади. Протягом двох місяців поспіль гвардійці, які виконують бойові завдання на Бахмутському напрямку, отримали оптико-електронні прилади. Загалом за цей час були передані 5 тепловізорів», – ідеться в повідомленні. 

Раніше Ґвара Медіа поспілкувалася з командиром піхотного підрозділу 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України з позивним «Лонжерон»‎. Боєць родом з Рубіжного на Луганщині й вже з 2014 року знає, що таке війна. Про звільнення Харківської області його очима та моральний стан побратимів розповідаємо в матеріалі.

Читайте також:

  • «Я — її єдина близька людина»: як військовий бабусю на фронт взяв. У травні 2022 року військовий відправився на фронт разом з 82-річною бабусею. Причини, засоби та наслідки цього вчинку — далі у матеріалі.
  • Харківські прикордонники збили російський розвідувальний дрон.