Департамент з благоустрою, відбудови та реконструкції Харківської міськради опублікував прямий підряд на аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку в Харкові по вулиці Героїв Праці, 20-Б  за 1 018 828,19 грн, про це стало відомо з моніторингу порталу публічних закупівель Prozorro.

У договорі або іншій документації до нього не вказується перелік робіт, які мають виконати за цим об’єктом, а також даних щодо використаних матеріалів, проте в додатку №3 вказано розрахунки з найменуванням послуг.

Розрахунки витрат / Джерело: Prozorro

Гарантійні строки якості закінчених робіт, експлуатації змонтованих конструкцій та експлуатації обʼєкта встановлюється 10 років з дати приймання робіт. Роботи мають виконати до 30 червня 2024 року.

Про ТОВ «Леон», яке отримало підряд

Підприємство зареєстровано у Харкові в 1996 році. Розмір статутного капіталу – 375 гривень. Нині її керівником є Дмитро Мараховський, його в різний час очолювали Бабак Олексій та Тетяна, Олексій Артамонов та Михайло Рижко, який керував підприємством 2 тижні влітку 2023 року.

Рижко та Артамонов мають частки у 30% та 70% відповідно у ТОВ «Миренергоком», яке за даними видання «Наші гроші» зайняло друге місце серед підрядників «Харківобленерго» з угодами на 277 млн грн станом на вересень 2022 року. Це товариство зареєстроване за тією з адресою (вулиця Конторська 2), що й ТОВ «Леон».

ТОВ «Леон» у 2024 році отримало 6 підрядів на поточні ремонти та аварійно-відновлювальні роботи будинків від Департаменту з благоустрою, відбудови та реконструкції Харківської міськради та  департамент ЖКГ Харківської міськради на загальну суму в 3 357 646 грн. У 2023 році підприємство від того ж департаменту ЖКГ мало 41 підряд на 7 413 346 грн.

На цю тему

У Харкові без тендеру обрали підрядника на демонтаж об’єктів та благоустрій територій за 4,3 млн грн. Всі роботи планують виконати до 31 грудня 2024 року. 

Охорона парків у Харкові може обійтися міському бюджету в 10,5 млн грн. В тендерній документації прописаний перелік зі 102 локацій в усіх 9 районах Харкова. Серед них парки, сквери та площі у центрі міста – Сад Шевченка, Саржин Яр, парк Молодіжний, сквер «Стрілка», майдан Свободи та площа Конституції.

Харківське комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» планує замовити послуги зі збирання бросового сміття, замітання навколо урн, випорожнення урн та заміни пакета для сміття за 8 250 000 грн.