Російські війська продовжують обстріли Харкова та прикордонних районів області. Вночі було випущено 8 ракет типу С-300 по обласному центру та передмістю, внаслідок чого постраждала одна з адміністративних будівель комунального міського підприємства. У Харківському районі зазнала руйнувань цивільна інфраструктура.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу.

За його словами, протягом доби тривають повітряні тривоги, що супроводжувалися ракетними ударами по передмісю Харкова. Зокрема, армія РФ застосовує керовані авіабомби та ракети С-300.

Як повідомив посадовець, на лінії фронту спостерігається стабільність. У напрямку Липців просувань російських сил не було, усі 7 атак відбито. У Вовчанську тривають бої, лінія фронту проходить по річці Вовча без змін.

На Купʼянському напрямку зафіксовано більше 10 штурмових атак окупантів в районах Іванівки, Синьківки та інших населених пунктів. Просування вглиб території не відбулося.

«Лише можемо сказати, що ворог активізував наступальнв дії по цьому напрямку, як це було місяць тому. І 10 місяців ми з цим фактично перебуваємо», — сказав Синєгубов.

Як раніше зазначав Генштаб, армія РФ здійснила 7 атак на Харківському напрямку та 13 — на Куп’янському. На Харківському напрямку відбито чотири атаки в районах села Липці й міста Вовчанськ. В останньому тривають бойові дії, також продовжується атака РФ біля села Стариця.

На Куп’янському напрямку російське військо 13 разів намагалося витіснити українські підрозділи із займаних позицій. Бойові дії відбувалися в районах населених пунктів Синьківка, Петропавлівка, Новоєгорівка, Дружелюбівка, Степова Новоселівка, Андріївка й Невське. Втрат позицій не допущено. Продовжуються бої в чотирьох локаціях біля Петропавлівки, Степової Новоселівки, Дружелюбівки й Невського.

Читайте також

  • Росія знищила пам’ятку архітектури, збудовану у 19–20 столітті в Малій Данилівці на Харківщині
  • У Харкові ідентифікували всіх загиблих на місці російського удару по «Епіцентру»
  • Росія знищила корпус Державного біотехнологічного університету в Малій Данилівці — фото