Армія РФ визначила Золочівський напрямок одним з перспективних для атаки, щоб розтягнути Сили оборони України на півночі Харківщини.

Про це під час брифінгу розповів начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За словами начальника ХОВА, адміністрація має інформацію, що Золочевський напрямок обраний одним з перспективних для того, щоб утримати на півночі максимальну кількість українських військ. Така ж сама ситуація на Липецькому та Вовчанському напрямках.

«Ворог підтягує резерви на Липецькому та Вовчанському напрямку для того, щоб не послабляти тиск. Наразі вони так само впродовж дня можуть перенаправити резерви й на Золочівський напрямок. Тому ми маємо бути готовими, щоб пустити в дію наші плани щодо евакуації», — зазначив Синєгубов.

Як додає начальник ХОВА, на Золочівському напрямку наразі триває часткова евакуація в примусовий спосіб зокрема сімей з дітьми.

«Ми прогнозуємо, що перша хвиля [евакуації — ред.] буде близько 1500 людей. У нас вже зарезервовані місця у Харкові під цю евакуацію. Усі ресурси щодо організації вивозу людей у нас є», — пояснює Олег Синєгубов.

Нагадаємо, російські війська продовжують обстріли Харкова та прикордонних районів області. Вночі було випущено 8 ракет типу С-300 по обласному центру та передмістю, внаслідок чого постраждала одна з адміністративних будівель комунального міського підприємства. У Харківському районі зазнала руйнувань цивільна інфраструктура.

Читайте також

  • Росія знищила пам’ятку архітектури, збудовану у 19–20 столітті в Малій Данилівці на Харківщині.
  • У Харкові ідентифікували всіх загиблих на місці російського удару по «Епіцентру».
  • Росія знищила корпус Державного біотехнологічного університету в Малій Данилівці — фото.