Захід відбудеться 9 листопада у вестибюлі станції метро «Майдан Конституції», його організовує регіональний центр зайнятості.

Проєкт передбачає ознайомлення жителів регіону з українськими, міжнародними та комунальними підприємствами: презентація напрямків роботи підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування та проходження співбесід.

«Пошукачі роботи також зможуть заявити про себе, налагодити важливі зв’язки в галузі. Навіть якщо ви не підходите на відкриті вакансії, ви завжди можете залишити своє резюме і отримати повідомлення на електронну пошту, коли з’явиться відповідна вакансія. Також відвідувачі ярмарку матимуть можливість отримати консультації щодо відкриття або розвитку власної справи в рамках проєкту “єРобота”», – додають в Асоціації приватних роботодавців.

Час проведення заходу – з 10.00 до 13.00.

За більш детальною інформацією можна звернутися до обласного центру зайнятості:

Читайте також

Кількість безробітних на Харківщині скоротилася на 38% — Центр зайнятості. За інформацією Харківського обласного центру зайнятості, станом на 8 листопада кількість безробітних українців за 10 місяців 2023 році у регіоні скоротилася до 6700 осіб.

Рівень безробіття серед працездатних людей з інвалідністю сягає 85%. Станом на вересень 2023 року в Україні 2,5 мільйона людей з інвалідністю – це люди працездатного віку, але роботу з них має лише 430 тисяч.