У цьому році до свят прикрасили сім станцій метрополітену.

У Харкові з 14 грудня на станціях метро розпочалися новорічні концерти. Про це ефірі телемарафону розповів міський голова Ігор Терехов.

«Ми встановили ялинку. Сім станцій метрополітену святково прикрашені. Ми вчора розпочали концертну програму. Люди мають змогу прийти, побачити, отримати новорічний настрій. Незважаючи на всі жахи війни, постійні обстріли нашого міста, настрій у харків’ян гарний», – сказав Терехов.

Нагадаємо, вночі 14 грудня до зимових свят прикрасили станцію метро «Індустріальна». Також цього року оздобили станції «Наукова», «Холодна гора», «Південний вокзал», «Центральний ринок», «Історичний музей» та «Університет».

Нагадаємо, новорічну ілюмінацію в Харкові увімкнули з 6 грудня – на День Святого Миколая. Святкові гірлянди, годинники та намиста з’явилися на декількох станціях підземки. Цьогоріч, як і у 2022 році, влада Харкова відмовилась від святкувань Нового року на майдані Свободи через повномасштабну війну. Ялинку вже вдруге встановили під землею на станції метро «Університет».

Читайте ще

Харківське метро засяяло новорічними вогнями — фото. Новорічну ілюмінацію в Харкові увімкнули з 6 грудня – на День Святого Миколая. Святкові гірлянди, годинники та намиста з’явилися на декількох станціях підземки.

Через повномасштабне вторгнення в Україні скасовуються святкові дні, встановлені Кодексом законів про працю (КЗпП). Додаткових вихідних на Різдво та Новий рік не передбачено.