Німецьке видання з посиланням на джерела у розвідці написало, що Росія планує захопити Харків, Дніпро та Запоріжжя до 2026 року. 

У Головному управлінні розвідки Міноборони України, заявили, що такі плани у РФ дійсно є, однак сил для цього в них недостатньо. Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на представника ГУР Андрія Черняка.

«Путін учора на пресконференції все озвучив. Вони намагатимуться і збираються йти далі, але достатніх сил та засобів не мають», – сказав Черняк.

Довідка

Німецький таблоїд Bild з посиланням на джерела у розвідці ФРН написав, що Росія планує захопити Харків, Дніпро та Запоріжжя до 2026 року. За даними німецької розвідки, у Кремлі розраховують на зниження підтримки України з боку Заходу, а також на імітацію переговорів, щоб заплутати світову спільноту щодо «мирних намірів» Росії.

Нагадаємо, Американський Інститут вивчення війни (ISW) писав, що Кремль, вірогідно, поставив перед російськими військовими завдання захопити Авдіївку і Куп’янськ до виборів у березні 2024 року.

Читайте також

Армія РФ продовжує знищувати критичну та житлову інфраструктуру Куп’янського району, атакуючи населені пункти керованими авіабомбами.