Усього до свят оздобили 7 станцій метрополітену.

У Харкові вночі 14 грудня до зимових свят прикрасили  станцію метро «Індустріальна». Про це повідомили у Харківській міській раді.

Всього цього року оздобили 7 станцій метро: «Наукова», «Холодна гора», «Південний вокзал», «Центральний ринок», «Історичний музей»,«Університет», «Індустріальна».

Нагадаємо, новорічну ілюмінацію в Харкові увімкнули з 6 грудня – на День Святого Миколая. Святкові гірлянди, годинники та намиста з’явилися на декількох станціях підземки. Цьогоріч, як і у 2022 році, влада Харкова відмовилась від святкувань Нового року на майдані Свободи через повномасштабну війну. Ялинку вже вдруге встановили під землею на станції метро «Університет».

Читайте ще

Харківське метро засяяло новорічними вогнями — фото. Новорічну ілюмінацію в Харкові увімкнули з 6 грудня – на День Святого Миколая. Святкові гірлянди, годинники та намиста з’явилися на декількох станціях підземки.

Через повномасштабне вторгнення в Україні скасовуються святкові дні, встановлені Кодексом законів про працю (КЗпП). Додаткових вихідних на Різдво та Новий рік не передбачено.