Наразі в області запущено 318 котелень. 

У Харківській області станом на 26 жовтня вже запрацювали котельні у 26 громадах, зокрема і у Харкові. Загалом в регіоні тепло подається до 4 тисяч 531 житлового будинку. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Температура повітря поступово знижується, тому продовжуємо підключати до системи теплопостачання житлові будинки та об’єкти соціальної сфери Харківщини. Наразі в області запущено 318 котелень, що складає майже 60% від усіх запланованих до запуску. Тепло подається до 4 531 житлового будинку, що складає також майже 60%», – зазначив Олег Синєгубов. 

Зокрема, напередодні централізоване опалення також увімкнули в Кегичівській, Коломацькій, Старовірівській, Роганській, Пісочинській, Оскільській, Дергачівській, Печенізькій громадах. Також опалюється 655 об’єктів соціальної сфери, серед яких – 94 заклади охорони здоров’я.

Нагадаємо, 26 жовтня в ефірі національного телемарафону міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив, що всі об’єкти соціальної сфери у Харкові підключені до теплопостачання. Також 91% будинків були підключені до опалення.

Читайте також

  • У Харкові запускають роботу всіх котелень. З 23 жовтня в Харкові розпочинається опалювальний сезон через похолодання.
  • У Харкові вмикатимуть опалення: комунальники просять перевірити системи опалення.