У 2023 році з резервного фонду державного бюджету Харківській області виділено на будівництво фортифікаційних споруд 1 361 582 311 гривень, повідомляє у відповіді на запит Ґвара Медіа Харківська ОВА.

Водночас з обласного бюджету Харківської області на здійснення заходів щодо зміцнення обороноздатності регіону в січні-вересні 2023 року на низку програм територіальної оборони, протидії терористичній діяльності, забезпечення публічної безпеки й порядку та протидії злочинності, розвитку цивільного захисту, економічного і соціального розвитку регіону виділили 566,7 мільйона гривень.

На запитання щодо коштів, які планують виділити на підсилення оборони Харківщини наступного року відповіли, що нині лише проводиться робота з визначення доходів та видатків обласного бюджету, тому така інформація поки відсутня.

Раніше Верховна Рада проголосувала збільшення видатків на 322,6 млрд грн – найбільше з цієї суми отримає міноборони, а саме 211 мільярдів.

Читайте ще

Цьогоріч на безпеку та оборону Україна спрямувала 2 трлн гривень. У вересні уряд ухвалив проєкт бюджету на 2024 рік із власними доходами загального фонду бюджету в 1 трлн 560 млрд гривень і видатками загального фонду в 3 трлн 108 млрд гривень. Проєкт мають подати у парламент.