Енергетики «Харківобленерго» заживили відділення екстреної медичної допомоги на вул. Метробудівників у Харкові. Раніше відділення розташовувалося на Північній Салтівці в поліклініці №10, яку пошкодили обстрілами на початку повномасштабної війни.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

«Сама електропідстанція, від якої буде живитися відділення швидкої допомоги, на початку війни постраждала від обстрілів та згодом була реконструйована. В рамках реконструкції було замінено трансформатор та відремонтована сама будівля підстанції», — зауважив начальник Центрального району електричних мереж «Харківобленерго» Сергій Гасюк.

За словами директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти, усередині модульних будинків є зручності та обладнання для роботи швидкої допомоги. На базі цього відділення цілодобово працюватимуть 10 бригад. Забашта підкреслив, що вже давно не існує територіальної прив’язки, і це відділення в першу чергу забезпечить обслуговування Північної Салтівки, Кільцевої дороги та частини Харківського району.

Читайте також

  • Енергетики відновили світло в районі Курилівки після обстрілу 22 жовтня
  • У Донецьке Ізюмського району повертають світло