Стінописи митця забризкали фарбою.

В Ізюмі на Харківщині невідомі зіпсували три роботи харківського художника Гамлета Зіньківського, які він створив під час поїздок в деокуповане місто. Про це повідомило місцеве видання «Обрії Ізюмщини».

«З моменту деокупації міста Ізюм, безліч журналістів та митців відвідали наше місто. Метою таких візитів стала інформаційна, гуманітарна та ментальна підтримка містян. Митці та художники створюють арт-об’єкти на тлі зруйнованого міста. Все це відбувається для привернення уваги всього світу до війни в Україні. Проте, останніми днями стало зрозуміло, що не усі розділяють важливість такої мистецької уваги до нашого міста. Знайшлися «художники», котрі зіпсували кілька робіт Гамлета», – ідеться в повідомленні.

За інформацією журналістів, один стінопис невідомі зафарбували ще на початку вересня цього року, два інших – частково зіпсували фарбою нещодавно. 

Журналісти закликають правоохоронців звернути увагу на цей випадок та знайти порушників.

Гамлет

Художник народився в Харкові в 1986 році та навчався у Харківській Академії дизайну і мистецтв. Зараз він живе та працює в місті, бере участь у виставках. Його стріт-арт відрізняється графічною манерою виконання та авторськими текстами. Один з найбільш впізнаваних стріт-артів Гамлета, «Час чує нас» знаходиться в центрі Харкова.

Читати також: