На ньому зображено військовослужбовця та підпис: «Я бачу все».

Відомий харківський художник Гамлет Зіньківський створив новий стінопис, на якому зображено військового та напис: «Я бачу все». Готовою роботою поділилася у своїх соцмережах волонтерка з Харкова Марія Авдеєва. 

«Гамлет заповнює своїми творами мистецтва зруйновані війною вулиці Харкова. Він малює на дерев’яних дошках, які вкривають пошкоджені будівлі, використовує свій талант для підтримки українських військових зусиль. Це його послання.

Прототипом у роботі став реальний військовий, на ім’я Тарас, який зараз воює на сході України.

Нагадаємо, нещодавно харківський митець Гамлет Зіньківський розписав одну зі стін на майдані Героїв Чорнобиля, що розташований на вулиці Полтавський Шлях. Результати роботи стріт-артіст виклав у соцмережах. Напис на стінописі говорить: «Наша реальність крихка, але рятувальники поруч».

Гамлет

Художник народився в Харкові в 1986 році та навчався у Харківській Академії дизайну і мистецтв. Зараз він живе та працює в місті, бере участь у виставках. Його стріт-арт відрізняється графічною манерою виконання та авторськими текстами. Один з найбільш впізнаваних стріт-артів Гамлета, «Час чує нас» знаходиться в центрі Харкова.

Напис на зруйнованій будівлі у центрі Харкова / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

Читайте також

  • У мережу виклали документальний серіал про українських митців «Мистецтво в країні війни». Кожен епізод присвячений одному митцю або мисткині. Зокрема, й харківському митцю Гамлету.
  • «Твоя кров може воювати» — цей лозунг створив харківський митець Гамлет Зіньковський, коли став донором Харківського обласного центру служби крові. Стінопис, розташований у серці міста, на перехресті Сумської та Ярослава Мудрого, закликає містян здавати кров.