Харківська ОВА направила пропозиції до уряду, які передбачають підвищення зарплатні в півтора раза за роботу в Армії відновлення.

Про це повідомила перша заступниця директора Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної військової адміністрації Тетяна Печура під час брифінгу.

Наразі зарплатня за суспільно-корисні роботи в Армії відновлення становить 6 700 гривень. У ХОВА її пропонують підвищити до 10 050 гривень

«Також були направлені пропозиції до уряду за тим, щоб внести зміни в Постанову, яка регулює порядок організації суспільно-корисних робіт з тим, щоб внутрішньо переміщенні особи які навіть не зареєстровані в службі зайнятості, але потребують працевлаштування, мали змогу брати участь у таких роботах», — зазначила Печура.

Загалом до участі в Армії відновлення на Харківщині долучилося понад тисяча людей. Це найвищий показник в Україні.

Перелік суспільно корисних робіт різниться відповідно до потреб конкретного регіону. Безробітні можуть бути залучені до роботи з облаштування та укріплення блокпостів, вирубки дерев для формування окопів, заготівлі дров для військових та населення, розбору завалів та відновлення житлових будинків, пошкоджених у результаті бойових дій, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги, приготування їжі військовим, плетіння маскувальних сіток тощо.

Читайте також

Понад півмільйона внутрішньо переміщених осіб зареєстровано на Харківщині. Станом на 13 вересня, на Харківщині знаходяться понад 517 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них 186 тисяч — в обласному центрі.