Дергачівська громада відклала будівництво меморіального скверу, а виділені на нього кошти вирішила витратити на автівки для військових.

Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації В’ячеслав Задоренко.

Меморіальний сквер на честь загиблих під час повномасштабного вторгнення воїнів планували створити на місці вже наявного на вулиці 1 Травня. В адміністрації зазначили, що у сквері розташована братська могила загиблих учасників Другої світової війни, а також похований учасник відбиття російської агресії Роман Радівілов. 

На реконструкцію скверу планували виділити 22,3 млн грн. і закінчити реконструкцію протягом двох років.

Однак, під час наради Дергачівської МВА було вирішено спрямувати ці кошти на закупівлю автомобілів для військових, а будівництво скверу відкласти.

«Під час наради було враховано думку громадськості про те, що вшанування загиблих оборонців України завжди залишається актуальною темою, а усі полеглі у боях герої хотіли б максимально пришвидшити нашу перемогу. Тому реалізацію проєкту будівництва меморіального скверу ми відкладемо до кращих часів. 22 млн грн, заплановані на це, будуть спрямовані на закупівлю нових пікапів для українських бойових підрозділів», – ідеться в повідомленні.

Тендер на закупівлю пікапів буде опубліковано у системі “Prozorro”.

Читати також:

Підготовка до опалювального сезону: у Харкові встановлюють 14 блочно-модульних котелень