Обов’язкову евакуацію з небезпечних громад Куп’янського району сімей з дітьми ухвалили 27 жовтня на Раді оборони Харківської області.

Для евакуйованих підготували місця в гуртожитках Харкова. Про це в ефірі телемарафону повідомив міський голова міста Ігор Терехов.

«Евакуація, яка була вчора оголошена, ми ухвалили відповідне рішення на Раді оборони Харківської області. У міста є можливість розмістити усіх цих людей, які будуть евакуйовуватися з дітьми до Харкова», — сказав він.

За словами мера, в гуртожитках комфортні умови для проживання: є опалення, гаряча вода та все необхідне для життя. Також він додав, що на сьогодні в Харкові є вимушені переселенці з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, із деокупованих територій регіону.

Нагадаємо, Рада оборони Харківської області 27 жовтня ухвалила рішення про примусову евакуацію сімей з дітьми з Куп’янської, Кіндрашівської та Курилівської громад Куп’янського району, які перебувають під постійними ворожими обстрілами.

Зокрема, евакуації підлягають сім’ї з дітьми з населених пунктів: села Кіндрашівка, Тищенківка, Глушківка, Колісниківка, Курилівка, Новоосинове, Подоли; селища Куп’янськ-Вузловий, Ківшарівка та міста Куп’янськ. Наразі в цих населених пунктах перебуває 275 дітей.

Читати також:

  • Жителів Куп’янської громади закликали евакуюватися через погіршення погодних умов та обстріли.
  • З Куп’янського району евакуювали 238 дітей – Синєгубов.
  • Для 10 населених пунктів Куп’янського району готують рішення про примусову евакуацію сімей із дітьми.