Зокрема, кредити під 3% отримали 116 військовослужбовців та силовиків, 20 педагогів, 13 медиків та 1 науковець, кредити під 7% – 58 українців без власного житла, 2 внутрішньо переміщені особи та 1 ветеран.

Пільгові іпотечні кредити за програмою «єОселя» на загальну суму 6 мільярдів гривень вже отримали 4,2 тисячі родин. Про це повідомили у Міністерстві економіки.

«Вже 4 200 українців отримали кредити за програмою єОселя загалом на понад 6 млрд грн. При цьому ми бачимо збільшення частки масової іпотеки – кредитів під 7%, що доступні для всіх українців, які не мають свого житла. Від початку запуску масової іпотеки в серпні цього року такі кредити вже отримали 400 родин», – зазначила заступниця міністра економіки Надія Бігун.

Лише за минулий тиждень українці отримали 211 доступних кредитів. Зокрема, іпотеку під 3% отримали 116 військовослужбовців та силовиків, 20 педагогів, 13 медиків та 1 науковець, кредити під 7% – 58 українців без власного житла, 2 внутрішньо переміщені особи та 1 ветеран.

Найчастіше їх брали для придбання житла на вторинному ринку та у забудовника. Також троє українців взяли кредити на купівлю квартир, що будуються.

Хто може отримати пільговий кредит на житло?

  • військовослужбовці за контрактом;
  • захисники України;
  • силовики та члени їхніх сімей;
  • медики, педагоги, науковці, які працюють у державному та комунальному секторах.

єОселя – програма доступного кредитування житла, ініційована Президентом України. Пільгова ставка на весь термін кредиту – 3% та 7%.

Читати також:

  • Близько 10 тисяч українських родин зможуть скористатися послугою єОселя до кінця року. Проєкт пільгового кредитування на помешкання діє для військових, силовиків, медиків, педагогів та науковців.
  • Лише 4% учасників програми вже отримали житло у кредит. За період з жовтня 2022 року до червня 2023 року видали понад 1,6 тисячі пільгових іпотек на суму 2,28 млрд грн.