Для 10 населених пунктів Куп’янської, Кіндрашівської та Курилівської громад готують рішення щодо примусової евакуації сімей із дітьми. Наразі там перебуває 275 дітей.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов в ефірі нацмарафону.

«Ворог і далі обстрілює прифронтові громади Харківщини. Гинуть та зазнають поранення мирні мешканці, у тому числі діти. Задля збереження життя та здоров’я людей закликаємо громадян до евакуації з небезпечних територій. Готуємо рішення про примусову евакуацію сімей із дітьми із 10 населених пунктів Куп’янської, Кіндрашівської та Курилівської громад Куп’янського району. Там перебуває 275 дітей», — сказав він.

Також Синєгубов порадив цивільним та родинам із дітьми евакуюватися з Борівської громади Ізюмського району, у тому числі з Борової, де зараз проживає 8900 людей, серед них — 844 дитини.

Усіх евакуйованих забезпечать житлом, а також буде підтримка та повний супровід від міжнародних гуманітарних організацій, якщо будуть виїжджати за межі області — отримають одноразові виплати. За бажання, організована евакуація в західні області України.

Також у ХОВА нагадали, що діти можуть бути евакуйовані тільки щонайменше з одним із батьків або іншим опікуном.

Читайте також

  • У Куп’янському районі продовжують евакуацію населення. Наразі вивезено 1186 людей, серед яких 238 дітей.
  • «Лячно бути тут». Евакуація з Куп’янська, складнощі життя та надія на майбутнє.