Керівнику департаменту муніципальної безпеки винесли догану. 

Харківський міський голова 29 червня в ефірі телемарафону прокоментував звільнення відповідального за облаштування укриттів у Харкові та низку рішень, які були ухвалені після перевірок співробітниками поліції та ДСНС підвалів та укриттів міста.

«Був звільнений керівник, відповідальний за облаштування укриттів, підвалів. Крім того, була винесена догана керівнику відповідного департаменту. Всі керівники районних адміністрацій, відповідних служб працюють над впорядкуванням підвальних приміщень, щоб люди могли безпечно перебувати там під час обстрілів. На це виділені кошти. Працюватимемо цілодобово, і протягом місяця всі підвальні приміщення будуть приведені у належний стан», – зазначив Ігор Терехов.

Що сталося

Володимир Зеленський доручив міністру внутрішніх справ Ігорю Клименку перевірити укриття по всій державі. За результатами перевірок у Харкові 6% укриттів не відповідали встановленим нормам. З трьох видів укриттів, які є в Харкові, найгірша ситуація — з протирадіаційними. Що ж до укриттів подвійного призначення та найпростіших укриттів, то вони майже повністю забезпечені всім необхідним.

Через це Харківська міська рада звільнила начальника управління цивільного захисту департаменту з взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Олександра Пушкарьова та оголосила догану директору департаменту Валентину Топчію.

Мер міста в ефірі телемарафону також нагадав, що в місті встановлені 14 безпечних зупинок та облаштовуються укриття у школах, щоб з 1 вересня розпочати комбіноване навчання.

Читати також:

  • Президент Зеленський ввів у дію рішення РНБО за результатами перевірок укриттів.
  • На ремонт сховищ міська рада виділила додаткові 47 мільйонів гривень.