У Харкові за неналежний стан міських укриттів звільнили начальника управління цивільного захисту департаменту з взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Олександра Пушкарьова та оголосили догану директору департаменту Валентину Топчію.

Про це повідомила пресслужба Харківської міської ради.

Раніше мер міста Ігор Терехов розповів, що після перевірки всіх укриттів, з’ясувалося, що 6 % не відповідають вимогам. Також він наголосив, що з трьох видів укриттів, які є в Харкові, найгірша ситуація — з протирадіаційними. Що ж до укриттів подвійного призначення та найпростіших укриттів, то вони майже повністю забезпечені всім необхідним.

Нагадаємо, у Києві, 1 червня, унаслідок ракетного удару в Деснянському районі загинули дев’ятирічна дівчинка, її 34-річна матір та ще одна 33-річна жінка. У коментарях для медіа чоловік однієї із загиблих та жителі району заявили, що найближче укриття, у якому хотіли сховатися загиблі, на момент обстрілу було зачинене.

Згодом президент Володимир Зеленський доручив міністру з питань стратегічних галузей промисловості Олександру Камишину провести повну ревізію захисних споруд у Києві, а міністру внутрішніх справ Ігорю Клименку — по всій державі. У регіоні було перевірено всі 4265 укриття, з них 762 визнали непридатними для використання.

Читайте також

  • Президент Зеленський ввів у дію рішення РНБО за результатами перевірок укриттів.
  • На ремонт сховищ міська рада виділила додаткові 47 мільйонів гривень.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!