Сьогодні, 2 жовтня, стало відомо, що міський голова Харкова Ігор Терехов відвідав Форум мерів у Женеві, тому в День захисників і захисниць України був у дорозі до Швейцарії.

Прессекретарка мера Маріам Сатуєва спочатку у коментарі Ґвара Медіа повідомила, що участь Терехова у пам’ятних заходах цього дня не планується. Проте сьогодні зазначила, що вона знала про відвідування очільником міста Форуму мерів, але цю інформацію її просили не розголошувати.

Ігор Терехов на Форумі мерів Європейської економічної комісії ООН / Фото: t.me/ihor_terekhov

«Як віцепрезидент Бюро Форуму мерів Європейської економічної комісії ООН бачу своїм основним завданням долучити до процесу відновлення Харкова ще більше міжнародних партнерів та великих закордонних інвесторів. Залучити європейські країни, усю світову спільноту допомагати нам відбудовувати постраждале житло та інфраструктуру», — прокоментував Терехов поїздку на Форум мерів Європейської економічної комісії ООН у Telegram-каналі.

У програмі форуму справді вказано, що 3 жовтня мер Харкова відкриватиме панель «Місцеві органи влади беруть на себе провідну роль у прокладанні шляху до стійких глобальних продовольчих систем». Форма участі або офлайн у женевському Палаці Націй, або онлайн.

Програма заходу / Скриншот: forumofmayors.unece.org

Нагадаємо, вчора Харків долучився до загальнонаціональної хвилини мовчання аби вшанувати пам’ять полеглих захисників, які поклали своє життя за Україну. Крім того, військові 113-ої окремої бригади ТрО молитвою та покладанням квітів до меморіалу захисникам України віддали шану українським Героям та своїм загиблим побратимам.

Читайте ще

Харківська міська рада не надала відповідь щодо кількості гуманітарної допомоги, яку місто отримало з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Харківська міськрада вдруге проігнорувала запит щодо отриманої гуманітарки під час повномасштабної війни.

Збитки Харкова внаслідок російської агресії зросли до $9,5 млрд — Терехов. У кожному житловому будинку, який був пошкоджений російськими агресорами, вже проведено або здійснюється інструментальна та фінансова експертиза, каже міський голова.є

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!