Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на позачерговому засіданні скасувала рішення від 29 червня 2023 року щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Відповідно до цього рішення, тарифи на послуги 34 водоканалі мали зрости з 1 липня на 32 %. Але його скасували.

Наразі регулятор розпочинає консультації з Кабінетом Міністрів та зацікавленими сторонами, аби розв’язати це питання через виділення фінансів із держбюджету або інших механізмів для покриття витрат водоканалів.

Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський додав, що Верховний Головнокомандувач у період воєнного стану висловився проти рішення про перегляд тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Проти цього рішення також висловився прем’єр-міністр Денис Шмигаль, який наголосив, що для змін тарифів необхідно провести консультації. Президент України Володимир Зеленський теж прокоментував та не прийняв рішення на підвищення оплати води.

Читайте також

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!