Уряд не підтримав рішення Нацкомісії, що передбачає державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Рішення не ухвалені. Рішення не погоджені з Урядом. Під час війни ми маємо діяти єдиною командою, особливо в таких чутливих сферах як енергетика та тарифоутворення», — зазначив Шмигаль.

Прем’єр-міністр дав доручення міністру енергетики та міністерству інфраструктури провести додаткові консультації з НКРЕКП щодо можливості перегляду таких рішень.

Президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні заявив, що повідомлення від Нацкомісії щодо енергетики та комунальних послуг про підвищення тарифів на воду «м’яко кажучи, ганебне рішення, непрофесійне й непогоджене з урядом». Також додав, що уряд представить рішення у відповідь.

Раніше НКРЕКП прийняла рішення про підвищення тарифів на воду з 1 липня 2023 року в середньому на 32% залежно від водоканалу. 

Читайте також

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!