Застосунок «Давай займемось текстом» додав нову гру для вивчення українських діалектів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.

Гра «Круть-верть» дає можливість перевірити та покращити знання регіональних говірок України.

«Ми зробили нову гру! Вона про ваші улюблені регіональні говірки. Гра бешкетна та корисна. Називається «Круть-верть». Сьогодні стартуємо з говірок Слобожанщини, Закарпаття та Наддніпрянщини. Поступово додамо всі», — йдеться в повідомленні.

Як зазначила Наталія Місюк, співавторка застосунку, на створення нової гри надихнули підписники, як стежать за проєктом. Щоб розвага дійсно була корисною, розробники консультувалися з користувачами додатку.

Щоби потримати доступ до «Круть-верть», достатньо оновити або завантажити застосунок «Давай займемось текстом».

Проєкт «Давай займемося текстом» з’явився завдяки говірці на Львівщині. Вісім років тому Наталя Місюк переїхала з Криму до Львова, де багато слів були для неї не зрозумілими. Так з’явився новий застосунок для вивчення та дослідження української мови.

Читайте також

  • Історія розмовного клубу в Харкові: як мешканці міста опановують українську мову.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!