Суспільне Мовлення подало заяву до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) про ймовірне порушення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, а також міжнародних протоколів.

Суспільне посідає важливу роль у висвітленні життєво необхідної інформації для українців: про військову діяльність, загрозу ракетних ударів, шляхи евакуації населення, поради щодо виживання й психологічну підтримку, йдеться у повідомленні МКІП.

Внаслідок нападів рф:

  • були нанесені ракетні або авіаційні удари по телевежах в Києві, Харкові та Ізюмі, Лисичанську (Луганська область), Коростені (Житомирська область), Білопіллі (Сумська область), Антополі (Рівненська область), Вінниці, Оріхові (Запорізька область). На деякий час мовлення на цих територіях було припинено;
  • російські військові захопили телевежу в Мелітополі, через що припинено мовлення в низці міст;
  • здійснені спроби глушіння сигналу каналів Суспільного на супутнику Amos;
  • здійснена спроба знищення телевізійного архіву через запущений вірус на сайті.

рф, цинічно порушуючи закони та звичаї війни, обстрілює українські міста, зокрема й телевежі, щоб українці не могли вчасно отримувати інформацію про небезпеку. 

  • Лише станом на кінець серпня сума прямих збитків інфраструктури України зросла до $113.5 млрд. Більше всього збитків завдано житловому фонду.