Харківщина відновлюється: лікарі та рятівники отримали захисні костюми, в Ізюмі запрацювала «Нова пошта», у Куп’янську в будинки підключають газ. 

Благодійники передали 1000 захисних костюмів 

700 комплектів спецодягу, призначеного для захисту від хімічної, радіаційної та біологічної загрози отримали лікарі та 300 – працівники ДСНС.

«Лікарі та рятувальники області звичайно повинні мати у власному розпорядженні такі захисні комплекти. Ми вдячні за допомогу німецьким партнерам та нашим волонтерам»,сказав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

На Харківщину захисні комплекти передав керівник ГО «Єдність і розвиток» Михайло Поперечнюк. Взагалі організація передала Україні понад 100 тонн гуманітарної допомоги та вантажів військового призначення.

Захисні костюми / t.me/kharkivoda

Продовжуються роботи з відновлення будинків

«Харківводовідведення» відновлює внутрішню систему в будинках, які постраждали через обстріли. 

Комплексні ремонтні роботи виконують майже у 40 будинках на Північній Салтівці.  

«Наше завдання – забезпечити кожного харків’янина якісними послугами водопостачання та водовідведення. Щоб не було підтоплень, проводимо профілактику систем зливової каналізації та контролюємо технічний стан підвальних приміщень, які слугують укриттями», – зазначив начальник управління Валерій Харлан. 

Також робітники підприємства працюють на вулиці Метробудівників. Зокрема, в одному з будинків замінили систему холодного водопостачання довжиною 80 метрів.

Обслуговування внутрішньобудинкових систем / t.me/citykharkivua/

В Ізюмі запрацювали відділення «Нової пошти»

На сайті «Нової пошти» повідомляється, що відділення №3 працює щодня з 09:00 до 17:00. Воно розташоване за адресою вулиця Гоголя, 12.

У відділенні доступні грошові перекази, оплата карткою, міжнародне відправлення та зона самообслуговування.

Нова Пошта / gsminfo.com.ua

У Куп’янську розпочали підключати газ 

У Куп’янську розпочали пуск газу в приміщення міста. За один день фахівці «Харківгазу» під’єднали до енергоресурсу 1,5 тисячі будинків мешканців міста.

Тривають роботи з відновлення газопостачання в приватний та багатоквартирний сектор міста.

Роботи з підключення газу / t.me/kharkivoda/

Зазначається, що природний газ отримали майже 2,3 тисячі домоволодінь у звільнених громадах Ізюмського, Куп‘янського, Чугуївського, Харківського районів області.