Напередодні 19 грудня в Ізюмі святкували день Святого Миколая. Організація World Central Kitchen підготувала анімаційну програму для дітей та солодкі подарунки.

Цей день з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Хоча в Україні триває десятий місяць повномасштабного вторгнення, малеча не має залишатися без свята. Саме тому в Ізюмі влаштували невелику святкову програму для дітей.

«Сьогодні ми робимо невеличке свято до дня святого Миколая, щоб хоч якось підтримати та подарувати радість маленьким діточкам. У нас як і завжди тут є зона гарячого харчування, вона тут із самого ранку стоїть. Окремо знаходиться зона, де готують солодку вату для дітей, какао, чай та різні смаколики. А також підготували анімаційну програму. На завершення свята прийде святий Миколай, який привітає дітлахів із солодкими подарунками та розмальовками», — розповіла представниця організації World Central Kitchen Інна Кушнір.

Ярмарок у центрі Ізюма / Денис Глушко, Ґвара Медіа
Солодка вата для дітей в Ізюмі / Денис Глушко, Ґвара Медіа
Гарячі напої для дітей та дорослих / Денис Глушко, Ґвара Медіа
Солодка вата для дітей / Денис Глушко, Ґвара Медіа
Аніматор у костюмі чаю / Денис Глушко, Ґвара Медіа

World Central Kitchen — це американська міжнародна організація, яка допомагає з харчуванням у складних ситуаціях в різних країнах. Зокрема, в Україні — це їх перша місія.

«Свою місію ми розпочали з 24 лютого, спочатку у Львові, а потім рухалися по інших областях і так дісталися до Харківської та Донецької. І тут вона затягнулася», — каже Катерина Оніщенко, працівниця World Central Kitchen.

Гуманітарна допомога мешканцям Ізюма / Денис Глушко, Ґвара Медіа

В Ізюмі організація допомагає з харчуванням у двох напрямках: гаряче та гуманітарні товари. Представники поділилися, що мають партнерів у Харкові, які допомагають із приготуванням їжі та складанням гуманітарних пакетів.

Гаряча їжа для ізюмчан / Денис Глушко, Ґвара Медіа

«В Ізюмі ми із середини вересня, коли були відсутні всі комунікації: не було не світла, не води й люди були знесилені, — коментує Інна, — тоді ми привезли сюди перші дві тисячі порцій гарячого харчування. І починаючи з того моменту, ми впродовж уже кількох місяців щоденно тут підтримуємо мешканців міста».

Катерина Оніщенко та Інна Кушнір / Денис Глушко, Ґвара Медіа

Ґвара Медіа працювала в Ізюмі та підготувала серію матеріалів про злочини російської армії.

  • Звірства в Ізюмі: ідентифікація військовослужбовців РФ. Частина 1
  • Зруйнована Харківщина: ідентифікація військовослужбовців РФ. Частина 2
  • «№199 ー це мій брат». Володимир досі не може поховати рідних, яких знайшли в Ізюмському лісі
  • Криміналісти від International Criminal Court відвідали масове поховання в Ізюмі.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.