Представники міжнародної організації «World Central Kitchen» обговорили подальшу співпрацю з харківською владою. Наразі вивчають потреби міста у зимовий період.

Планують розгортати пункти обігріву в усіх районах Харкова. 

Мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що на випадок чергових ударів по енергетичній інфраструктурі у місті готують пункти обігріву. 

Зокрема, їх збираються розгорнути у 20 зупинках-укриттях та 40 наметах. Крім того, буде можливість зігрітися у школах та клубах за місцем проживання. Резервними пунктами обігріву також будуть станції метрополітену. 

Також зараз вивчаються потреби міста у зимовий період, у тому числі з урахуванням можливих перебоїв з електропостачанням та інших життєво важливих послуг.

Зазначається, що частина пунктів обігріву вже має необхідне обладнання, яке Харкову передають благодійники та міста-партнери. Втім місто досі потребує додаткових наметів, обігрівачів на альтернативних джерелах живлення, дров’яних печей для приготування їжі тощо. 

«Опалювальний сезон, в який ми входимо, буде дуже важкий. Це виклик для всіх харків’ян, як і для всіх українців в цілому. Ми дуже ретельно готуємося, бо розуміємо, що дуже багато повинні зробити для того, щоб зберегти життя харків’ян. Ми сформували певний план дій і, якщо у вас буде така можливість, розраховуватимемо на вашу допомогу», – повідомив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що Харківщина отримала п’ять швидких та акушерську мобільну амбулаторію.