5 карет швидкої допомоги передали Citroen класу C з найбільшою комплектацією обласному Центру екстреної медицини та медицини катастроф.

Ці «швидкі» придбали за програмою United24 для роботи в деокупованих районах регіону.

Крім цього, для роботи в деокупованих населених пунктах Харківщини фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine передали мобільну акушерсько-гінекологічну мобільну амбулаторію.

Лікарі тестують нові швидкі / kharkivoda.gov.ua

«Нам вкрай важливо забезпечувати надання якісної медичної допомоги в області, особливо це стосується деокупованих територій. Акушерсько-гінекологічна мобільна амбулаторія призначена не тільки для пологів, а й для огляду жінок, комплексу гінекологічних заходів, навіть оперативних втручань. У мобільному пологовому чергуватимуть лікарі обласного перинатального центру», – розповів начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Спочатку акушерсько-гінекологічна мобільна амбулаторія розпочне свою роботу в деокупованому Ізюмі, розповів директор Департаменту охорони здоров’я Харківської ОВА Максим Хаустов.

«Вона буде там прикріплена на декілька тижнів, далі будемо визначати згідно з подальшими потребами», – пояснив очільник медичної галузі області.

Зазначимо, що раніше завдяки платформі UNITED24 Харківщина отримала реанімобілі. Серед обладнання автомобілів для екстреної допомоги: кисневі балони, кардіомонітори та дефібрилятори, електрокардіографи та апарати штучної вентиляції легень.