Сьогодні, 31 березня, Україну відвідали президентка Молдови Мая Санду, прем’єр-міністри Словацької Республіки Едуард Хегер, Словенії Роберт Голоб та Хорватії Андрей Пленкович. Вони вшанували пам’ять жителів Бучі, убитих під час російської окупації.

Глави іноземних держав та урядів ушанували пам’ять жителів Бучі / president.gov.ua

Під час зустрічі Володимир Зеленський та главою уряду країни Робертом Голобом обговорили подальшу військову, ситуацію на фронті та відбудову звільнених міст.

«Словенія сприятиме післявоєнному відновленню України. Прем’єр-міністр Роберт Голоб під час зустрічі з Президентом Зеленським і наголосив на готовності Словенії сприяти відбудові міста Ізюм в Харківській області», — повідомила пресслужба уряду Словенії після зустрічі.

Президент України провів зустріч із Прем’єр-міністром Словенії / president.gov.ua

Крім, того Роберт Голоб зустрівся з Денисом Шмигалем. Останній зазначив, що Словенія підтримує формулу миру Президента України та готова взяти участь у відновленні країни.

Президент України провів зустріч із Прем’єр-міністром Словенії / president.gov.ua

Вони підписали спільну заяву, в якій засудили російський терор проти цивільного населення й інфраструктури та підкреслили необхідність негайного й повного виведення всіх російських військ із території України в межах міжнародно визнаних кордонів. За словами Шмигаля, Словенія підтримує вступ України до ЄС і НАТО.

  • Посли Великої Британії, Швеції та Канади відвідали Харків.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.