Команда Мистецького Арсеналу оголосила дати проведення 11-го Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» у 2023 році.

Відкриття фестивалю відбудеться 22 червня і триватиме до 25 червня.

Організатори розповіли, що структура Книжкового Арсеналу залишиться незмінною для відвідувачів і складатиметься з двох елементів: програмної частини фестивалю та книжкового ярмарку з тематичними секціями. Захід проходитиме в лівому крилі першого поверху Старого арсеналу.

«Наша команда пропрацювала декілька сценаріїв, шукаючи рішення про формат проведення фестивалю в умовах воєнного стану. Формат, який ми пропонуємо, має на меті представити нашим відвідувачам широку інклюзивну лінійку книг від максимального кола українських видавництв, що, своєю чергою, допоможе підтримати більше дієвців галузі», — зазначили організатори.

Цьогоріч книжковий ярмарок організують інакше: з огляду на дуже нерівні умови існування та роботи учасників видавничого ринку внаслідок війни, неможливість організації їх гідного рівноцінного представлення у форматі індивідуальних стендів та ризикованість із погляду безпекових вимог, операторами продажу книжок на фестивалі будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні:

  • книгарня «Сенс» представить секцію «Нонфікшн»;
  • книгарня «Книжковий Лев» — секцію «Художня література»;
  • книгарня «Закапелок» — секції «Дитяча література», «Комікси та графічні романи».

Над програмною частиною Книжкового Арсеналу працюватимуть запрошені куратори. Близько 50 добірних подій у межах фокус-теми, основної літературної програми, програми для дітей та підлітків, перформативні, професійні події відбуватимуться на трьох сценах.

  • «Довідник безбар’єрності» здобув перемогу на книжковому ярмарку у Вільнюсі.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.