На Міжнародному Вільнюському книжковому ярмарку оголосили переможців конкурсу Best Baltic Book Design. Від України перемогу здобула книга «Довідник безбар’єрності».

Про це пише Читомо.

Best Baltic Book Design — це щорічний конкурс на найкращий книжковий дизайн серед країн Балтії. Вручення відбувається на Міжнародному Вільнюському книжковому ярмарку. Цьогоріч почесною гостею-учасницею стала Україна, яка теж отримала нагороду.

«Довідник безбар’єрності» — посібник із коректного спілкування без стереотипних термінів. Він створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської в співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Довідник має чотири розділи: «Складові безбар’єрності», «Правила мови», «Словник» та «Безбар’єрний календар». Видання унікальне тим, що містить шрифт Брайля, конгревні тиснення та QR-коди на переклад українською жестовою мовою.

Візуальним оформленням займався Володимир Гавриш, виготовлення — Ольга Дегтярьова, видавництво «ist publishing».

  • Раніше Книжковий арсенал оприлюднив список переможців премії «Найкращий книжковий дизайн-2022». «Довідник безбар’єрності» здобув перемогу в номінації «Утилітарна книга».

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.