У червні з російського ринку пішли 13 міжнародних компаній, про це йдеться в моніторингу KSE Institute.

Зокрема, російський ринок покинув один із найбільших світових виробників автомобільних покришок Michelin Group, німецька компанія Bosh та американська хімічна корпорація ЗМ.

Загалом станом на сьогодні 254 міжнародні компанії повністю припинили діяльність у Росії. Ще 1191 іноземних бізнесів згорнули операції та заявили про намір покинути країну.

Разом із тим, до моніторингу KSE Institute потрапили 1352 компанії, які не збираються покидати ринок, продовжують працювати без будь-яких змін. Також 519 іноземних бізнесів призупинили нові інвестиції в Росію та продовжують вичікувати.

За даними моніторингу, 254 міжнародних компаній, якій покинули російський ринок, забезпечували РФ щонайменше 417, 5 тисяч робочих місць, їхній річний дохід складав $62,2 мільярда, вартість активів цих компаній сягала $52,4 мільярда.

Міжнародні компанії, які оголосили про повний вихід із Росії, мали 263,1 тисячі осіб персоналу, $50,5 мільярда доларів річного доходу, $18,7 мільярда капіталу та $21,2 мільярда активів.

Станом на кінець червня ринок РФ уже покинули компанії з 35 країн і 39 галузей економіки. Найбільше з них мали штаб-квартири в США, Німеччині, Фінляндії, Великій Британії й Франції та працювали в індустріях «Автомобілебудування», «Енергетика, нафта та газ», «Електроніка», «Споживчі товари та одяг», та «Їжа та напої».

Читайте також

  • Загалом під санкціями перебувають 6800 фізичних та юридичних осіб, з них 300 мають активи в Україні, розповіла заступниця міністра юстиції Ірина Мудра.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!