Американська корпорація Meta 6 липня запускає конкурента Twitter — застосунок Threads, повідомляє видання BBC. Нова соцмережа буде інтегрована з Instagram. Threads вже можна попередньо замовити в Apple App Store.

Компанія продемонстрували скриншоти застосунку. Meta описує Threads як «додаток для текстових розмов». Застосунок буде доступний як безплатний сервіс без обмежень щодо кількості публікацій, які користувачі зможуть переглядати.

В описі App Store підкреслюється, що Threads — це місце для спільнот, де можна обговорювати різноманітні теми, що цікавлять. Інтерфейс програми дуже нагадує Twitter, що відображає стратегію Meta щодо емуляції успішних функцій з інших платформ, таких як Reels (схожа на TikTok) і Stories (схожа на Snapchat).

Цей крок є останньою подією в поточному суперництві між генеральним директором Meta Марком Цукербергом і власником Twitter Ілоном Маском, зазначають у BBC. У відповідь на твіт про Threads Маск зазначив: «Слава богу, що ними так розумно керують».

Тим часом Twitter оголосив, що його популярна інформаційна панель TweetDeck стане платною через 30 днів у рамках зусиль Маска, щоб залучити користувачів до Twitter Blue — платної підписки на платформі.

Читайте також

  • Twitter обмежуватиме кількість публікацій, які бачать користувачі. Це робиться для того, щоб усунути «надзвичайні рівні» збору даних і маніпулювання системою, зазначив Ілон Маск.
  • Круть-верть: для вивчення української мови створили нову гру. Вона дає можливість перевірити та покращити знання регіональних говірок України.
  • З’явилася платформа для допомоги українським підприємцям у США. Мета організації — підтримка українського бізнесу за допомогою маркетингових стратегій, освітніх ресурсів, юридичних консультацій та фінансового керівництва.