Українсько-американську торгово-промислову палату (UACCI) створили для допомоги українським підприємцям, які прагнуть вийти на ринок США.

  • Мета організації — підтримка українського бізнесу за допомогою маркетингових стратегій, освітніх ресурсів, юридичних консультацій та фінансового керівництва.
  • UACCI допомагатиме підприємцям зрозуміти унікальні характеристики ринку, поведінку споживачів, бізнес-культуру та законодавчі рамки Сполучених Штатів.
  • Одна з ключових ініціатив — налагодження нетворкінгу для українських та українсько-американських підприємців.

UACCI об’єднує різноманітну групу українсько-американських підприємців, причому більшість засновників платформи є американцями українського походження, які заснували бізнес як у Сполучених Штатах, так і за їх межами.

Читайте також

  • ООН Жінки та Мінцифри запускають нову освітню програму для жінок-переселенок. Учасниці зможуть розпочати власні бізнеси, знайти роботу або розширити свої професійні можливості.
  • Бізнес під час війни: Укрпошта запускає програму для підприємців. Компанія анонсувала безплатну програму E-Export Intensive для підтримки підприємців, які змушені були перезапускати чи розпочинати свій бізнес під час війни.
  • Українці з тимчасовим захистом у країнах ЄС зможуть працевлаштуватися. Наразі платформа містить понад 4 мільйони вакансій від 5 тисяч роботодавців з країн Європейського Союзу.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!