Компанія Meta, яка володіє соцмережами Instagram і Facebook, обіцяє більше не блокувати у своїх соцмережах дописи про полк «Азов».

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пише, що домовився про це з президентом із глобальної політики компанії Ніком Клеггом та віцепрезиденткою з питань політики модерування Монікою Біккерт під час зустрічі в Давосі.

За словами Федорова, Facebook та Instagram — це ті соцмережі, які стали потужними інструментами для донесення правди про війну до всього світу. Команда Мінцифри постійно комунікує з корпорацією Meta щодо співпраці.

«Розблокували сотні акаунтів українських військових, блогерів та активістів. Але найгострішою темою все одно залишалося блокування фото та відео про полк Азов. Дякую Meta за зважене та важливе рішення змінити політику модерування щодо України. Завдяки цьому мільйони людей у світі знатимуть про подвиг захисників і захисниць Маріуполя, а російська пропаганда втратить аргумент для звинувачення українських героїв», – заявив Федоров.

Раніше Мінцифри надіслало лист до Meta щодо розблокування українських блогерів через дописи про війну. Потім компанія видалила понад тисячу ботів, які підтримували війну Росії проти України.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.