Російські війська завдали ракетного удару по харківським волонтерам з організації «Троянда на руці». Унаслідок обстрілу волонтери вижили та не отримали поранень, однак ракета влучила в автомобілі.

Про це журналісту Ґвара Медіа розповів голова громадської організації «Троянда на руці» Олександр Гуманюк.

Сьогодні, 14 березня, громадська організація виконувала гуманітарну місію з зашивання контурів вікон в одному з постраждалих від нещодавнього обстрілу будинків.

«Орки цілеспрямовано били по наших автомобілях. Ми час від часу бігали в машини за інструментами, і в момент удару були в 50 метрах від “прильоту”. Хлопці зашивали вікна ближче до прильоту, тож в одного колеги одне вухо не чує, а в іншого вивихнута кисть, але в іншому всі цілі, навіть не перелякані», — розповів Олександр.

Через обстріл майже вщент зруйновані автомобілі, якими користувалися волонтери для евакуації мешканців небезпечних районів Харківщини.

Громадської організації «Троянда на руці» займається евакуацією людей та усуванням наслідків російських ударів по цивільній інфраструктурі.

Нагадаємо, у лютому Ґвара Медіа писала матеріал про те, як волонтери «Троянди на руці» вивозили мешканців Куп’янського району.

Пошкоджені російською ракетою автомобілі волонтерів
Пошкоджені російською ракетою автомобілі волонтерів. Фото: Олександр Гуманюк

Читайте також

  • Удень 14 березня російські війська завдали ракетний удар по Харківській області.
  • Російські війська обстріляли іноземних волонтерів на Донеччині. Загинули двоє.
  • У Харкові на об’їзній дорозі сталась смертельна аварія, за участю двох авто. Унаслідок зіткнення загинуло подружжя волонтерів.