Його відкриють після того, як закон набере чинності.

В Україні через два місяці відкриють реєстр електронних декларацій. Про це повідомила голова Комітету ВР з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

«У НАЗК є два місяці на те, щоб закрити доступ до декларацій спеціальних категорій суб’єктів – військових, полонених, тих, хто перебуває на тимчасово окупованих територіях або працюють на території ведення бойових дій. Решта декларацій, зокрема депутатів, топчиновників, будуть відкриті», – прокоментувала депутатка.

Нагадаємо, 20 вересня парламент конституційною більшістю схвалив вето Президента та виправив закон про відновлення е-декларування. Голосування підтримав 341 народний депутат.

Довідка

5 вересня Верховна Рада проголосувала за відновлення електронного декларування для депутатів та чиновників, проте не ухвалила основну правку про негайне відкриття реєстрів. Таким чином лишивши інформацію про статки влади закритою ще на рік. Мова йде про відкриття електронних декларацій та законопроєкт №9534

6 вересня Олександр Ябчанка опублікував на сайті Президента України петицію з пропозицією накласти вето на законопроєкт №9534 та повернути його до парламенту з вимогою відкрити реєстр майнових декларацій чиновників набрала майже 84 тисячі підписів.

12 вересня Президент України Володимир Зеленський ветував закон про відновлення електронного декларування під час воєнного стану.

Читайте також

78% опитаних українців вважають, що Володимир Зеленський відповідає за корупцію в уряді та воєнних адміністраціях. Так результати дослідження оприлюднив Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова та Київським міжнародним інститутом соціології.