Протягом останнього тижня не фіксували жодних штурмів. У ЗСУ спостерігають затишшя щодо бойових зіткнень, але інтенсивність артилерійських обстрілів залишається сталою, повідомив керівник пресслужби Східного угруповання Ілля Євлаш в етері Радіо Свобода.

Щодня на Куп’янському напрямку війська РФ наносять понад півтисячі артилерійських ударів, активно застосовуючи авіацію у цьому напрямку — зазвичай це 10, іноді навіть 15 авіаційних атак щодня. Крім того, фіксують ракетні удари на цьому напрямку.

«Противник переважно використовує артилерію на максимальній дистанції, наприклад, якщо гармати мають дальність 12 кілометрів, вони намагаються розмістити їх далі, щоб уникнути ураження наших підрозділів ФПВ та БПЛА, а також нашої артилерії. Однак навіть ці заходи не завжди призводять до значних успіхів, оскільки наші підрозділи, зокрема батальйон “Азов”, постійно знищують ворожу техніку та активно виявляють та атакують всі артилерійські системи на цьому напрямку», — зазначив Євлаш.

Читайте також

На Куп’янському напрямку армія РФ «взяла паузу» та відправилась на відновлення, повідомила начальниця служби зв’язків з громадськістю 14-ї окремої механізованої бригади Надія Замрига.