Харківська обласна прокуратура оголосила підозру 31-річному мешканцю Лозової за фактом шахрайства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

За даними слідства, підозрюваний раніше неодноразово судимий за вчинення майнових злочинів, знову порушив закон. «Чоловік, знаючи про великий попит військових та волонтерів, що надають допомогу українським військовослужбовцям, на автомобілі для виконання бойових завдань, вирішив заробити на цьому», — йдеться в повідомленні.

У прокуратурі пояснюють, що чоловік розміщував в інтернеті фейкові оголошення про продаж позашляховиків, при тому, що автомобілів не мав.

«Коли на оголошення шахрая відгукувались потенційні покупці, його спільник узгоджував із ними деталі покупки й повідомляв про необхідність внесення передоплати. Одразу після зарахування грошей на картку «продавець» переставав виходити на зв’язок», — розповідають правоохоронці.

Слідчі встановили 10 потерпілих від цієї схеми. Усі вони — українські військовослужбовці. Загальна сума матеріальної шкоди складає близько 900 тисяч гривень.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та встановлюється повне коло осіб, причетних до вчинення вказаного злочину, а також інші потерпілі.

Читайте також

  • У Куп’янському районі судитимуть підприємицю, яка вивозила українське зерно в РФ – прокуратура.