За словами Прем’єр-міністра, захист ППО та інших засобів, побудований навколо важливих об’єктів, даватиме свої результати.

Росія вже розпочала новий етап енергетичного терору проти України та завдала перших ударів по енергоструктурі. Про це сказав Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль на Регіональному економічному форумі у Києві, передає Укрінформ.

«В енергетиці ключовий акцент – це захист. Ми розуміємо, що етап енергетичного терору на цей опалювальний сезон вже почався. Ми бачимо це по знищенню інфраструктури виробництва, прокачки, збереження пального. Ми бачимо це по перших ударах по регіональних енергетичних організаціях, які відбулися найближчі два тижні. Розуміємо, що це буде продовжуватися”, – сказав Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, захист ППО та інших засобів, побудований навколо важливих об’єктів, даватиме свої результати. Також він додав, що цього року Україна підготовлена та готова пройти складну зиму.

«Тут про деталі не можу говорити, але ми значно підготовленіші та сильніші, ніж були минулого року. Переконаний, що разом пройдемо й цю складну зиму. Вона буде складною, не майте сумніву в тому, що цей опалювальний сезон, ця зима буде не легшою, ніж була минула. Точно вона буде складною, точно ми до неї готові краще, бо знаємо, до чого готується ворог, які загрози та виклики перед нами усіма стоять. Працюємо над цим», – підкреслив Шмигаль.

Читати також:

  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам цифровізувати дані про «Пункти незламності» у застосунку «Дія». 
  • В Україні уряд планує збільшити мінімальну заробітну плату до 8 тисяч гривень з 1 квітня 2024 року.