У Харкові кількість загиблих внаслідок російських ракетних ударів у ніч проти 31 травня збільшилася до 9 людей, про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.

«Між зруйнованим будинком та гаражем знайдено тіло 9 жертви. Попередньо, це тіло жінки. Скоріш за все, під час прямого влучання ракети жінку викинуло з квартири на вулицю та присипало конструкціями зруйнованого підʼїзду», – йдеться в повідомленні.

Згодом у прокуратурі додали, що девʼята жертва — це 75-річна жінка.

На місці ракетних ударів у Харкова другий день триває рятувально-пошукова операція

Рятувальники продовжують шукати тіла загиблих людей внаслідок російських ракетних ударів. Операцію переривають лише коли у Харкові небезпека обстрілів.

«Другу добу продовжуються пошукові рятувальні роботи підрозділами ДСНС. Сьогодні вилучені останки однієї людини. На цю хвилину знайдено рештки ще однієї та тривають роботи по її вилученню. Тіла людей дістали з п’ятого поверху. Можна побачити, що будівля частини будівлі зруйнована від п’ятого до першого поверху. […] Нині над розбором завалів працює понад 100 рятувальників», – прокоментував журналісту Ґвари начальник аварійно-рятувальної частини з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Сергій Рашевський.

Він зазначив, що неможливо спрогнозувати коли завершиться операція, адже рятувальники працюють постійно перебуваючи під загрозою російських обстрілів.

Про обстріл у ніч на 31 травня

30 травня о 23:50 армія РФ завдала удару по Новобаварському району міста. Пролунало щонайменше 5 вибухів. Російська ракета влучила в житлову забудову. Спочатку було відомо про загибель 4 людей, нині це число зросло до 7 – серед них четверо чоловіків і троє жінок, 25 — поранені. Пошкоджено понад 20 будинків.

У п’ятиповерховому житловому будинку частково зруйновані перекриття та квартирі з 2 до 5 поверху.

Читайте ще

Росія знищила корпус Державного біотехнологічного університету в Малій Данилівці — фото. 30 травня близько 2:30 російська армія завдала 5 ракетних ударів по об’єктах інфраструктури та житловому масиву у Малій Данилівці Харківського району. Знищено та пошкоджено будівлі Державного біотехнологічного університету.