У Харкові завершили аварійно-рятувальні роботи у 5-поверховому будинку, який постраждав від російської атаки у ніч з 30 на 31 травня. Про це пише Ґвара Медіа з посиланням на голову Харківської ОВА Олега Синєгубова.

За його даними, у цьому будинку сім загиблих. Окремі фрагменти восьмої людини передали працівникам поліції для подальшого ДНК. Загалом постраждало 26 осіб. Про 8 загиблих під час того обстрілу житлового будинку повідомляє також Ігор Терехов.

Прокуратура Харківської області заявляла про знайдену дев’яту жертву ракетних ударів у ніч проти 31 травня – 75-річну жінку.

«Між зруйнованим будинком та гаражем знайдено тіло 9 жертви. Попередньо, це тіло жінки. Скоріш за все, під час прямого влучання ракети жінку викинуло з квартири на вулицю та присипало конструкціями зруйнованого підʼїзду», – йшлося в повідомленні прокуратури.

Пошуково-рятувальна операція розпочалася після атаки і тривала до вечора 1 червня. За даними начальника аварійно-рятувальної частини з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Сергія Рашевського, над розбором завалів працювало понад 100 рятувальників.

Про обстріл у ніч на 31 травня

30 травня о 23:50 армія РФ завдала удару по Новобаварському району міста. Пролунало щонайменше 5 вибухів. Російська ракета влучила в житлову забудову. Спочатку було відомо про загибель 4 людей, нині це число зросло до 7 – серед них четверо чоловіків і троє жінок, 25 — поранені. Пошкоджено понад 20 будинків.

У п’ятиповерховому житловому будинку частково зруйновані перекриття та квартирі з 2 до 5 поверху.

На цю тему

Рятувальники другий день розбирають завали зруйнованого Росією будинку в Харкові — фото. Як тривала пошуково-рятувальна операція з розбору завалів зруйнованої в ніч на 31 травня п’ятиповерхівки та пошуку тіл загиблих жителів.